Click!
Top postatori
Admin
 Despre vise, ce visam, ce inseamna, cum interpretam Vote_lcap Despre vise, ce visam, ce inseamna, cum interpretam Voting_bar Despre vise, ce visam, ce inseamna, cum interpretam Vote_rcap 
Elena200
 Despre vise, ce visam, ce inseamna, cum interpretam Vote_lcap Despre vise, ce visam, ce inseamna, cum interpretam Voting_bar Despre vise, ce visam, ce inseamna, cum interpretam Vote_rcap 
TomaFlorentina

Horoscop
Parteneri

Check PageRank
TOP-SITEURI - Cele mai vizitate siteuri astazi

Servicii Romania

Despre vise, ce visam, ce inseamna, cum interpretam

In jos

Despre vise, ce visam, ce inseamna, cum interpretam Empty Despre vise, ce visam, ce inseamna, cum interpretam

Mesaj Scris de Elena200 Sam Aug 09, 2014 11:52 am

Elena200
Elena200
Membru Sr.
Membru Sr.

Leu
Data de inscriere : 07/08/2014

Sus In jos

Despre vise, ce visam, ce inseamna, cum interpretam Empty Re: Despre vise, ce visam, ce inseamna, cum interpretam

Mesaj Scris de Admin Sam Aug 09, 2014 11:56 am

Visele sunt limbajul sufletului. Originea lor este necunoscuta si, daca nu le retinem, le pierdem, ramanand astfel mai saraci cu o amintire sau cu anumite indicii care ne-ar fi putut ajuta sa ne rezolvam mai bine problemele din viata de zi cu zi.
Foarte frumos spus! De sigur, daca in seara respectiva am vazut un film horror si avem un cosmar, este vina filmului cu siguranta!
Cineva spunea ca Nu este bine sa ne hranim cu vise...
Admin
Admin
Admin
Admin

Pesti
Data de inscriere : 06/08/2014

https://astroforum.forumz.ro

Sus In jos

Despre vise, ce visam, ce inseamna, cum interpretam Empty Re: Despre vise, ce visam, ce inseamna, cum interpretam

Mesaj Scris de Elena200 Mier Noi 05, 2014 9:31 am

Da flower sunny
Elena200
Elena200
Membru Sr.
Membru Sr.

Leu
Data de inscriere : 07/08/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum